Wielkanocny Wielki Targ w FORTECY

Każda środa to małe święto w Fortecy, ale tym razem zapowiada się wyjątkowa edycja. Masz już ogarnięte sprawunki przed nadchodzącymi Świętami? Jeśli nie to masz okazję to nadrobić.
„Dobre jaja, ostry chrzan, mięso i wędliny z certyfikatem eko, zielenina od Ziółków i dużo, dużo więcej. Zaprosiliśmy mnóstwo producentów jakościowego jedzenia, sporo importerów, będzie w czym wybierać. Ponadto wygodny parking, przedłużone godziny działania i okazja do spotkania znajomych.”

Fakt, że normalnie trzeba pojawić się bardzo wcześnie (przed rozpoczęciem pracy), lub mieć specyficzny zawód (który pozwala na wyrwanie się w ciągu dnia), ale dla prawdziwego, jakościowego jedzenia, które spożywane regularnie finalnie procentuje zdrowiem – warto. Między innymi właśnie w Fortecy, co tydzień, uzupełniamy nasze zapasy.
Edycja wielkanocna ma wydłużone godziny działania od 08:00 do 20:00.

Czego i kogo możesz spodziewać się w najbliższą środę?
W bardzo dużym skrócie: „warzywa, jaja, wyłącznie zerówki i jedynki, będą na kilku stoiskach, a u pana Darka z Radziwiłłowa dodatkowo ajerkoniak i makaron na dwudziestu żółtkach, chrzan nadwarciński, olej rzepakowy z Góry św. Wawrzyńca, do śledzia na Wielki Piątek soki z tłoczni,a nie z koncentratu, przeróżne smaki, ogórki kiszone, sery zagrodowe, ciasta świąteczne, ryby, pieczywo żytnie, wiejskie, z pieca opalanego drewnem, węgierskie kiełbasy i pasty paprykowe, włoskie sery, sycylijskie cytrusy, greckie oliwki, feta i oliwa, produkty z Antypodów, pasty i kremy z roślin dzikich, i znacznie, znacznie więcej, lista wystawców wciąż rośnie. Ponadto w naszym barze napoje i dania targowe na gorąco, oraz zestaw obowiązkowy: śledzik, jajko i sałatka jarzynowa!”
więcej info znajdziesz >tu<.

Niektórzy wystawcy wyposażeni są w terminale do płatności kartą, ale dla pewności weź ze sobą gotówkę.


Środa, 16.04.2014
Forteca Kręgliccy
Zakroczymska 12
00-222 Śródmieście, Warszawa
Numer telefonu +48 609025800, tel/fax 22 826 01 09
*więcej info/ źródło: https://www.facebook.com/forteca.kregliccy/posts/563966403701006

Jeśli chcesz wiedzieć, o wydarzeniach jak to – zapisz się na nasz newsletter i wiedz o nich, jako pierwszy.
Udostępnij ten wpis, szczególnie tym którzy mogą z niego skorzystać, wybrać się na targ. Dzięki, i widzimy się w Środę?:>

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?