Kozi / grzanka / miód / figi / OmNomNomNom @ Kotłownia

Sezon na świeże figi się kończy, o ile już się nie skończył, ale jeszcze rzutem na taśmę zachęcamy Was do śledzenia „polecanek” Kotłowni, czy podpytania ich o dostępność: koziego sera na grzance, serwowanego na sałatce, z figami w sosie miodowym.

Znacie „Om Nom Nom Nom„?:D
Mamy tak z tym daniem;>

Za każdym razem jak widzimy je na liście „polecanek” (dania spoza karty, przygotowane specjalnie na dany dzień) mówimy sobie, że to ostatni raz, że następnym razem coś innego, że pyszne no ale…
Czego byśmy sobie nie obiecywali to i tak zawsze jedno z nas się wyłamuje i zamawia, a drugie żałuje, że jednak też się nie wyłamało;)

Kozi ser, grzanka, sałata (szpinak, rukola – różne zestawienia), figi, owoce (bywają granaty, owoce leśne), ocet balsamiczny i sos miodowy. Lubimy wszystkie ze składników w różnych zestawieniach, często łączymy w domu ale połączenie z Kotłowni nas rozwala. Cieszy zmysły na tak różnych poziomach i na tyle sposobów, że omh! Nawet oczy cieszy samym wyglądem.
Tak, foodgasm:>
Zamiast poprawiać sobie humor czekoladą, czy innymi słodyczami (mając potem wyrzuty sumienia względem figury) przypomnijcie sobie nasze polecenie, zawsze łatwiej będzie oszukać umysł, że to zdrowe, „dietetyczne” połączenie;>

Stąd polecamy, póki bywa/pojawia się w polecankach!
Cena ok. 35zł.

Jak jesteście ciekawi czegoś więcej o Kotłowni możecie przeczytać -> tu.

Suzina 8, Warszawa
22 833 23 27
biuro@winiarnia-kotlownia.pl

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?