„BANGERS & MASH” | SUEÑO Tapas Bar & Restaurant

Konsekwentnie, jako rozwinięcie udostępnionej galerii z testów zimowej karty Sueńo, polecamy Ci nasz typ i propozycję na zrobienie sobie dobrze, czyli -> foodgasm! Jeśli się odważysz masz szansę spróbować go w towarzystwie domowego wina, szczegóły poniżej.

W przeciwieństwie do ptysia, czy bezików, tym razem nie chodzi o deser, a konkretne, mięsne danie.

Teoretycznie nie jest to takie proste, bo od oxtail soup (z mięciutkim jarmużem) poczynając, przez bruschettę z marynowaną ośmiorniczką (która powodowała ciche pomruki zadowolenia w trakcie degustowania), kaszankę z kalafiorem (pikantną, chrupiącą, której generalnie unikam, a tym razem walczyłem ze sobą, żeby na kilku kęsach poprzestać, że niby z rozsądku) na sticky toffee pudding (deserowej hedonii) kończąc. A jest to dość rzadko pokazujący się na mieście deser. Pierwszy, i jeden z bardziej udanych kontaktów z tym deserm mieliśmy w nieodżałowanym Koglu Moglu.
Każde z nich mogłoby powalczyć o oddzielny, foodgasmowy wpis.
SUEÑO „BANGERS & MASH”Jednak to SUEÑO „BANGERS & MASH”, już w trakcie jedzenia, dało się poznać jako foodgasm doskonały.
Czym jest to danie dokładniej?

„Chłopska kiełbasa w złocistej skórce z kurczaka z puree z ziemniaków i pieczonego czosnku, redukcją z wina i chrupiącą cebulką”

Kusi choćby samym zapachem… Masz tu i grę smakami (od doprawionego mięsa w kiełbasce, przez puree i sos), i cieszenie się różnymi fakturami (sos, puree, zmielone mięso, chrupiąca cebulka – każde daje inne wrażenia). Wszystko na raz tworzy świetnie połączenie. Najlepsze zostawiłem na koniec… Cena. Jedyne 18 złotych!

SUEÑO „BANGERS & MASH”
UWAGA! Zgodnie z obietnicą coś specjalnego dla Was.
Sueńo zgodziło się uhonorować troje z Was kieliszkiem domowego wina, w zamian za odwagę zamówienia dania (Bangers&Mash) wprost, bez ogródek, czyli na HASŁO: „foodgasm”.
Decyduje kolejność działania-zamawiania, także Twoje szczęście w Twoich rękach!:D

Czy ja aby nie przesadzam z wszystkimi tymi ochami-achami? Cóż, jeden jest sposób na to by się przekonać…
Po prostu życzę udanej wizyty w Sueńo, i pewnie do zobaczenia się z Tobą na miejscu, bo jest jeszcze kilka pozycji dotąd nie próbowanych, a które dobrze się zapowiadają…
Wskazana rezerwacja z wyprzedzeniem, tak dla pewności, bo grono entuzjastów tego miejsca ciągle się poszerza.

SUEÑO „BANGERS & MASH”
Dokładniej: „chłopska kiełbasa w złocistej skórce z kurczaka z puree z ziemniaków i pieczonego czosnku, redukcją z wina i chrupiącą cebulką”
Cena: 18,00 zł
SUEÑO Tapas Bar & Restaurant


Chcesz wiedzieć o podobnych, pojawiających się pokusach?
Dołącz do naszej „Ligue des Gourmands”!
[wysija_form id=”1″]

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?