Zawrotne „Zaklęte rewiry”

Co powiesz na „Zaklęte rewiry” w 3, 4, czy nawet 5D?

DSC06082„Widzowie zostają zaproszeni do stolików restauracji hotelu Pacyfik, gdzie staną się obserwatorami i uczestnikami wyścigu szczurów. Wszystko zaczyna się, gdy do pracy zostaje przyjęty „nowy” – Romek Boryczko (Mateusz Banasiuk, nagrodzony za tę rolę Feliksem Warszawskim w 2012 roku). Od zwykłego zmywacza pnie się w hierarchii i zaczyna uczestniczyć w bezpardonowej rywalizacji kelnerów o wpływy w poszczególnych rewirach restauracji. Mimo to na scenie panuje przedwojenna, baśniowa, sielska atmosfera, a widzowie wciągani są do akcji. Nie można być pewnym czy osoba siedząca obok to zwykły widz, czy może podstawiony aktor.”

 My już widzieliśmy przedstawienie, przy poprzedniej odsłonie i szczerze polecamy. Od pierwszych chwil zostaniecie wciągnięci w historię Boryczki. Pomagają w tym:  świetna gra aktorska, zgrabne oddanie scenariusza, „rozrywkowe” przejścia i pasująca idealnie muzyka. Nie ma nudy, dzieje się cały czas. Emocje są tak prawdziwe, jak to tylko możliwe. Jeśli pracowaliście w gastronomii, to z pewnością wrócą Wam wspomnienia z tamtego okresu, jak niektóre z moich przygód/pracy. Jeśli gastronomia od tej strony jest Wam obca, to będziecie mieli szansę przekonać się, musnąć odchodzący już nieco do lamusa świat, w którym kelner był zawodem.

Spektakl prócz rozrywki skłania do refleksji, zadaje sporo pytań, które trawi się jeszcze długo „po”.

Zawrotne „Zaklęte rewiry”
20, 21 i 22 maja, godz. 20
Rezerwacje: bilety@teatrwarsawy.pl, 22-468 00 99
TEATR WARSawy
Rynek Nowego Miasta 5/7, Warsaw, Poland
www.teatrkonsekwentny.pl

info/źródło


Jeśli już jesteś Gourmandem, to informacja o spektaklu Cię nie zdziwi, wszak informujemy o nim drogą mailową już od ponad 2 tygodni. Jeśli jesteś zaskoczony i chciałbyś wiedzieć na przyszłość z wyprzedzeniem o wydarzeniach jak to, dołącz do  „Ligue des Gourmands i bądź na bieżąco z gastro-newsami!

[wysija_form id=”1″]

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?