Weekend/Praska sobota

Wakacje się zaczęły więc szału nie ma z imprezami.
Z drugiej strony mogłoby ich być więcej, ale ryzyko niskiej frekwencji pewnie niektórym krępuje kreatywność.

SOBOTA

Warszawski Smak – TARGI KULINARNE
11:00 – 18:00
„warszawski Smak
TARGI KULINARNE, 
na których, znajdziecie potrawy od lokalnych producentów, blogerów kulinarnych i restauracji, dodatkowo gadżety i dodatki do gotowania. Mnóstwo smaków i zapachów dla prawdziwych smakoszy. 
A wszystko to wśród palm, leżaków i białego piasku nadwiślańskiego klubu La Playa.
Nadarza się jedyna i niepowtarzalna okazja, aby w jednym dniu i miejscu spotkać pasjonatów dobrych smaków, którzy chcą się podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim najróżniejszymi kulinarnymi pomysłami!
wstęp na targi ZA DARMO!!!
W pobliżu brak bankomatu a u naszych wystawców nie można płacić kartą.”
link: https://www.facebook.com/events/472469542834943/

Przy okazji Le Targu na Wilanowie

„Pierwszy na ogień idzie Robert.
Pokaże wam swoje przepisy na ciekawego Grilla po Irlandzku. 

Sobota 06.07 – 14.00, w miejscu Le Targ w Wilanowie.
Cena: 30zł/os
Żeby się zapisać wystarczy wysłać do nas Learnraw prywatną wiadomość lub maila na piotr.szczęsny@wdh.pl. Wejściówki rowinież do kupienia przed pokazem na miejscu.”

WIELKA WAKACYJNA WYPRZEDAŻ W BOOKOFF

Termin: 5 lipca- 31 sierpnia 2013
„Zachęceni sukcesem naszej zimowej wyprzedaży, przygotowaliśmy dla was nowe wyprzedażowe wydarzenie na wakacje. W trakcie wyjazdu na tegoroczne targi książki w Londynie, skupiliśmy się na wyszukiwaniu najlepszych promocji wydawniczych. Efektem tego jest długa na ponad 700 tytułów lista książek w cenach obniżonych nawet do -70%. Wiele z nich przyjechało do nas prosto od wydawców, co oznacza, że są nowościami w naszej ofercie. Wyprzedaż odbywać będzie się na naszej internetowej stronie oraz w naszych trzech warszawskich księgarniach i obejmie książki m.in. z dziedziny fotografii, wzornictwa, architektury, typografii, mody, grafiki, komiksu, filmu, ilustracji, politologii oraz humanistyki.
Zapraszamy!”
link: https://www.facebook.com/events/201852299969383/?ref=22

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?