Weeeeeeekend!

Pod znakiem śniego-deszczu;>
Ale! Będą okazje, żeby się rozgrzać… choćby dziś!

[ ] [ ] [ ] SOBOTA
URODZINY PANKEJKA | PREMIERA BLUZ #MR.PANCAKE | nowe menu
Kiedy? 12:00 – 23:45
Gdzie? Mr. Pancake

„DRUGIE URODZIY PANKEJKA to nie lada gratka dla wszystkich naszych fanów!
#MR.PANCAKE, BITCH!
Pokażemy światu nowe logo zaprojektowane przez naszego zioma Krzyśka Kosza a.k.a. WYBITNEGO artystę- wiadomo! Stylóweczka na najwyższym poziomie.
#PORNFOOD
Na stołach znajdziecie odświeżone (czyt. #FRESH) menu, a w nim między innymi takie sztosy jak Maltesers czy Butterfinger, oraz nowe jeszcze grubsze hambuksy.
#BLUZY
Podczas urodzin PREMIERĘ będzie miała kolekcja bluz Mr.Pancake i tym jaramy się chyba najbardziej! 🙂 Bluzy wyprodukowane w 100% w Polsce, a uszyte na Warszawskim Powiślu w kolabo z Royal With Cheese = 100% SZTOS, zresztą przekonacie się sami!
#MELANZ
Wieczorem wjedziemy z pankejkowym tortem i rozlejemy alko, zaczniemy tańczyć na stolikach, oblewać się syropem klonowym i takie tam..
Następnie wszyscy ruszamy na oficjalny after do Powiększenia celebrować wraz z naszymi ziomami ze Street Suplly 🙂
/ Zabierzemy ze sobą pakiecik Magic Starsów :-)”
Rozpalimy/Ugasimy w OSP Saska Kępa
Kiedy? od 15tej
„Latający Talerz i Darek Opasek rozpalą Wasz apetyt. Zapodamy: Ogniste chilli con carne z sezonowanej polskiej wołowiny Angus i papryczkami piri-piri. Vege cieciorex, czyli mini burgery z cieciorki z sosem aioli i opiekaną na ogniu czerwoną papryką. Ceny 0-22 zł. Barmanki z OSP Saska Kępa ugaszą Wasze pragnienie.”
[ ] [ ] [ ] NIEDZIELA
Hipster Burger w Towarzyskiej
Kiedy? od 14tej
„Latający Talerz i Darek Opasek zapraszają na najlepsze burgery w mieście. Zapodamy: Classic Burger z sezonowanej polskiej wołowiny Angus i Vege Burger z cieciorki. Do tego sosy: pomidorowy pimento, alioli i humus. Ceny 0-22 zł.”
[ ] Ptasie Miasto / 5 – 21 Kwietnia / FAWORY / Mickiewicza 21
„”Ptasie miasto” to festiwal muzyki alternatywnej, sztuk audiowizualnych, wykładów i zabaw. Tematem przewodnim festiwalu jest poparcie dla współistnienia natury i cywilizacji w środowisku aglomeracji miejskiej. Organizatorzy festiwalu to ludzie związani z Warszawą, która jest miastem unikatowym. Warszawa zawsze była miastem, w którym architektura i zieleń współistniały w symbiozie. Jest tu ogromna ilość parków, zadrzewionych alei, lasów otaczających stolicę, a nawet nieuregulowany prawy brzeg głównej rzeki przecinającej miasto. Dlatego zamiarem naszego festiwalu nie jest protest, ale zwrócenie uwagi na wyjątkowość tego miejsca.”
Najbliższe:
06 sobota
KONCERT PCTV / 20:00
07 niedziela
KONCERT / Borowski / Miegoń / Rachael / 19:00
Udanego!

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?