UKIM | Wola | Test Everytap

Wyjście na miasto z Everytap – „podejście pierwsze”.
No i kurde będę wdzięczny za rekomendację tej aplikacji przez znajomego…

na żywo wygląda jeszcze lepiej, ktoś tu się postarał/ma talent

Stestowałem, wszystko śmiga zgodnie z obietnicami.
Odwiedzasz najlepsze restauracje z 50% rabatem na wszystkie dania z menu.
Jedyny koszt dodatkowy, to koszt rezerwacji (10zł na dwie osoby, lub 20 na cztery), ale im wyższy rachunek tym mniej się tą kwotą przejmujesz.

Ukim przyjęło nas serdecznym uśmiechem i sprawną obsługą. Same dania były świeżo zrobione, aromatyczne.
Smaki są konkretne, zgodne z zapowiedzią (np kwaśno-ostry Udon). Wykonanie (np łosoś) jak trzeba. Wszystko to z dodatkiem świeżych ziół. Pad (ta)thaia testowaliśmy ostatnio w wielu miejscach w Warszawie, od barów azjatyckich po restaurację, od nastu złotych za porcję po parędziesiąt. Efekty (niestety dla nas…;>) rzadko były cieszące. A Ukim? W tym temacie też daje radę, tym samy trafia do naszej trójki najlepszych pad (ta)thaiów w mieście.
Zobaczcie zresztą sami poniżej.

Jedynie Kartę Win bym urozmaicił, dopasował ją bardziej do oferowanej kuchni, ale wiem że ten temat nie jest łatwy. Nawet jeśli restaurator jest otwarty na nieco mniej sztampowe podejście, to Goście wymuszą „standardową” selekcję win, jak w każdej innej restauracji, z kuchnią w której dominują inne smaki, bo zwyczajnie przywykli i średnio są otwarci na nowości/zmiany. To już kolejne, azjatyckie miejsce odwiedzone w krótkim czasie, w której karta win nie zachęca. Serio dla Was – drodzy Goście restauracji – nie ma znaczenia co jecie a co pijecie? Jedno niezależne od drugiego? Bo jak ja czuje palenie/ostrość w ustach, co w przypadku azjatyckiej kuchni często się zdarza, to mam ochotę sięgnąć po wino, ale po coś co te ostrość złagodzi/zbalansuje, a nie jeszcze podbije.

Ściągnijcie aplikację sami, sprawdźcie i dajcie znać.
Szczególnie póki użytkowników Everytapa jest w Warszawie stosunkowo mało i nie trzeba się „bić” o stoliki, tak jak ma to miejsce w 3mieście. W miarę wzrostu popularności aplikacji czuje, że się to zmieni więc – kto pierwszy ten lepszy!:D
Ja zaraz sobie wybiorę jakaś na kolejne wyjście:P

Żadne grupony, pośpiech, limit czasu, porcji itd.
100% normalnego podejścia, postarania się, miłej obsługi i jakości jedzenia. Lubię to!

Everytap: https://everytap.com/pl/

UKIM
Chłodna 2/18
00-891 Warszawa
506 511 146


Chcesz być na bieżąco z takimi propozycjami?
Dołącz do„Ligue des Gourmands” lub dodaj nas na  lub 
[mailpoet_form id=”1″]

Robert | WTF

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?