Targ Drugie Śniadanie

„Dla niektórych Targ „DRUGIE ŚNIADANIE”, to kolejne tego typu miejsce, których w Warszawie i nie tylko jest coraz więcej. W głównej idei, czyli miejsca, w którym można smacznie i zdrowo zjeść i zrobić dobre jakościowo zakupy, tak dokładnie jest.

Jednak poza tą główną ideą tzw. Targów Zdrowej Żywności jest jeszcze wiele innych aspektów, mających znaczenie dla wszystkich świadomych tego, że do pełni wartościowego „naładowania baterii” po zabieganym tygodniu potrzebne jest nie tylko smaczne, zdrowe jedzenie, ale również to, z kim i gdzie będziemy się nim cieszyć.
Mając na myśli „z kim” nie mówimy tylko o znajomych, z którymi tam przyjdziecie, o znajomych, których tam spotkacie, czy o tych, których poznacie na naszym „drugim śniadaniu”. Mówimy o sercu targów czyli o naszych Wystawcach.
Targ „DRUGIE ŚNIADANIE” jest przede wszystkim dla Was, dlatego zależy nam, żebyście od początku uczestniczyli w jego rozwoju, dzieląc się z nami konstruktywnymi opiniami, co możemy poprawić, żeby nasze „drugie śniadania” były za każdym razem co najmniej równie smaczne.
Czekamy na Was 31 maja i wyjątkowo 1 czerwca (z okazji Dnia Dziecka dodatkowe atrakcje) w godzinach 9.00 – 16.00 przed Ośrodkiem Sportu i Rekreacji na Bemowie przy ulicy Obrońców Tobruku 40.

PODSTAWOWA ZASADA NASZYCH PARTNERÓW:
Dajemy Wam to samo, co sobie

1 czerwca – z okazji Dnia Dziecka m.in. warsztaty kulinarne dla dzieci LITTLE CHEF i dmuchańce oraz inne atrakcje jakie przygotowuje Ośrodek Sportu i Rekreacji.

SĄ Z NAMI MIĘDZY INNYMI:
BEEF N’ROLL, JAK U MAMY, BIKE CAFE, GABLER SOKI, SERY POLSKIE , FANCY FOLK, POSMAKUJ SYCYLII, SPIŻARNIA RETRO, KRZEMYK GOSPODARSTWO PASIECZNE, MEAT LOVE I WIELU INNYCH WSPANIAŁYCH WYSTAWCÓW.

INFORMACJE DODATKOWE

 • W bezpośrednim sąsiedztwie Targu „Drugie Śniadanie” (około 100 metrów) znajduje się jeden z największych w Warszawie plac zabaw.
 • Za placem zabaw rozciągają się zielone tereny „FORTÓW BEMA” – ulubione miejsce weekendowego relaksu większości mieszkańców Bemowa i nie tylko.
 • Dojazd samochodem na targi możliwy jest od trzech stron:
  – wolskiej od ulicy Obozowej,
  – bielańsko – żoliborskiej od ulicy Powązkowskiej i Generała Maczka,
  – bemowskiej od ulicy Powstańców Śląskich.
 • bezpośrednio przy samych targach znajdują się duże parkingi, umożliwiające wygodne parkowanie.
 • Do samych targów prowadzi wiele tras i ścieżek rowerowych łącznie z tą biegnącą od Powstańców Śląskich wzdłuż ulicy Osmańczyka i Pieniążka aż do samych targów. A dojazd od ulicy Powązkowskiej i Generała Maczka w ostatnim etapie przebiega przez ulicę Jerzego Waldorfa przecinająca Forty Bema (patrz mapa dojazdu).”

Tyle od organizatorów, jeśli wolisz -> wersja audio.

Od siebie dodamy, że za projektem stoi Perfetto, czyli Paweł Paszek-Pietruch, co może Wam dać pojęcie o poziomie/jakości jakiej można spodziewać się po projekcie.
Jak przystało na urban-spacerowiczów, którzy ciągle odkrywają Warszawę na nowo, okolice Fortu nie są nam obce. Faktycznie mają potencjał by dobrze się sprawdzić i jakościowo ugościć wszystkich chętnych. Debiuty bywają trudne, ale trzymamy kciuki za to, żeby ten był udany. Widzimy się na targu?

Targ Drugie Śniadanie


Chcesz wiedzieć o wydarzeniach jak to? dołącz do  „Ligue des Gourmands, bądź na bieżąco z gastro-newsami i zacznij korzystać z przywilejów!

[wysija_form id=”1″]

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?