Przystanek Powiśle | ŚNIADANIE | Warszawa

Jak tam niedzielny poranek? Patrzyłeś/aś za okno jak jest pięknie? Ja już zdążyłem z psem trase zrobić?
Warto zbierać tyłek z łóżka i po maksie skorzystać z tak cudnie zapowiadającego się dnia!

Przystanek Powiśle | ŚNIADANIE złotówkę | Warszawa

Przystanek Powiśle Śniadanie

Dziś mam dla Ciebie rekomendacje kolejnego miejsca, które nie zmienia zasad śniadankowych promocji na czas weekendu –> Przystanek Powiśle. Ambitne, pracowite?(co mogą robią sami od podstaw i to pieczołowicie) niepozorne miejsce, które już trochę istnieje ale mam wrażenie ciągle nie zgarnia tyle fejmu na ile zasługuje. Może wszystko przyjdzie z czasem, choć jak wiadomo – różne czynniki o tym decydują.

Jak sprawdziłem nie ma już w menu jajek w koszulce z sałatką ziemniaczaną, które jadłem ostatnio – obstawiam, że ewoluowały w Croque Madame. Za to ciągle bez zmian figuruje w jadłospisie owsianka wieloziarnista, z domową konfiturą, masłem orzechowym i owocami. Zwykle nie zamawiam tego typu dań na mieście, bo i tak nic nie przebija wypasionych, foodgasmowych kaszowo-ryżowych śniadań jakie robie sam w domu, nie wspomnę nawet o największej porażce, kiedyś w Sopocie, płatki owsiane zalane wrzątkiem, podane z truskawkami, bananem itp (zimą) z bitą śmietaną (WTF?!).
Do tej pory tylko @kaftan_the_chef się udało, wcześniej w Miłości, obecnie w @the_cool_cat_bar, wywołać uśmiech i frajdę z jedzenia zbożowych śniadań?
No i wreszcie trafiłem na kolejną, na którą mam ochotę wrócić, o której myślę, która od czasu do czasu zaprząta mi głowe i domaga się repety. Yup. Jest pyszka, ?Do tego wieloziarnista więc uzupełni Ci wiele elementów za jednym machem.

Poza ▫Croque Madame, robionej na chałce, z jajkiem w koszulce, serem, szynką i dodatkami▫Owsianką wieloziarnistą wymienioną wyżej, znajdziesz▫Jajecznicę z pieczywem, masłem i wybranym dodatkiem▫Frankfurterki z jajem sadzonym, musztardą i pastą warzywną▫Omlet z grzybami, serem i mini sałatką▫Jogurt z domową granolą▫Racuszki jabłkowe z kwaśną śmietaną▫Zestaw śniadaniowy z jajami sadzonymi, szynką, serem i dodatkami.

Jedno z wyżej wymienionych śniadań dostaniesz do kawy/herbaty za 1,99zł, co i tak cały czas daje szansę zmieszczenia się w budżecie poniżej 10 zł, hał kól is dat?!

Pisz lepiej, która opcja Ciebie najbardziej kusi??

Aha! Otwierają dziś o 10tej a promo trwa do 12tej więc na spokojnie masz jeszcze chwilę, żeby się ogarnąć, wyszykować i dojechać.
Przy tej pogodzie spacer wskazany.
Dobrego dnia!

Przystanek Powiśle
Browarna 6, Warszawa
telefon: 22 404 22 10


Chcesz być na bieżąco z takimi propozycjami?
Dołącz do„Ligue des Gourmands” lub dodaj nas na  lub 
[mailpoet_form id=”1″]

Robert | WTF

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?