Le Victoria Brasserie Moderne | Kolacja konkursowa

Pamiętasz konkurs, który organizowaliśmy razem z Le Victoria Brasserie Moderne? Pora podzielić się wrażeniami, bo szykujemy dla Was kolejną niespodziankę.
Osobą, którą wylosowaliśmy, spośród tych, którzy dzielnie poradzili sobie z wyzwaniami konkursu, okazała się Kasia. Ustaliliśmy termin zmaterializowania nagrody i… po kilku dniach świętowaliśmy już razem:)
Le Victoria Brasserie ModerneSzef Kuchni przygotował dla nas kilkudaniowe menu.
Zdjęcia wraz z opisem znajdziesz poniżej:

Jak wieczór wspomina zwyciężczyni Kasia?

„Wrażenia bardzo pozytywne. Jedzenie bardzo nam smakowało, chociaż deser troszkę kulał.
Zostałam wielką fanką ryby w cytrynie, była przepyszna. (…) Miejsce jest bardzo klimatyczne, obsługa bardzo mila.”
~Kasia

Nasze wrażenia były podobne. Deser faktycznie był raczej z gatunku tych subtelnie wieńczących kolację, a nie zaznaczający się mocno samym sobą;)
A jakie są Twoje oczekiwania wobec restauracji? Czy masz miejsce, któremu ufasz?
W naszym wypadku, od pierwszego kontaktu (link) otrzymujemy jedynie pozytywne bodźce od Le Victoria Brasserie Moderne. Kuchnia wydaje się być świetnie przeszkoloną, dobrze naoliwioną, precyzyjną maszyną, która nie ma problemu z wydaniem kilkudziesięciu porcji kolejnych dań, jednego po drugim, tak jak to miało miejsce na lunchu dla prasy. Podobnie z łatwością potrafi zaopiekować się grupą kilku osób, w trakcie bardziej intymnej kolacji. Do tego dochodzą umiejętności i doświadczenie w przygotowaniu dań, oraz finezja w łączeniu ze sobą smaków, składników.
Niedługo menu ulegnie zmianie, ale mamy nadzieje, że zdążymy stestować jeszcze kilka pozycji, które nas zainteresowały (custard z grzybów leśnych z jajkiem na miękko,  smażona grasica cielęca, kalafior i Cydr, czy deser z kasztanami. Brzmi dobrze?:>).
Le Victoria Brasserie Moderne
Szykujemy dla Was kolejne spotkanie-niespodziankę, szczegóły już w krótce, z pewnością powiadomimy Cię mailowo.
A jeśli nie należysz jeszcze do Ligue des Gourmands zmień to, pozostawiając adres poniżej.
[wysija_form id=”1″]

Chętni?


Le Victoria Brasserie Moderne
Za pomoc w realizacji i zaproszenie dziękujemy Le Victoria Brasserie Moderne
Królewska 11
Warsaw, Poland
22 657 83 82

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?