Jest praca | Wyspa Wisła Stężyca

Szef Robert poszukuje ludzi do nowego przedsięwzięcia. Tym razem poza Warszawą.
Wyspę Wisłę miałem okazję odwiedzić dotąd raz. Miejsce ciekawe, nowocześnie urządzone. Menu na tamten moment to mix lokalnych produktów z nowoczesnymi technikami gotowania.
Było to jakiś czas temu, a Szefowie i sam pomysł na miesce zmieniał się od tamtej pory kilkukrotnie. Ja trzymam kciuki i wierzę, że jak Robert ogarnie temat, to raz że pomysł będzie spójny, długofalowy a przede wszystkim sprawdzi się w życiu.
To byłby klawy przystanek w drodze z/do Kazimierza, czy do Water&Wine, jak już się wypuszczać na trasę w tamtym kierunku.

Poniżej ogłoszenie Wyspy Wisły:

„Wyspa Wisła w Stężycy zatrudnia na sezon i na stałe.
Piękny obiekt klasy europejskiej (pod nowym zarządem) położony przy malowniczym starorzeczu Wisły o powierzchni 30ha poszukuje osób do pracy na kuchni:
-kucharzy zmianowych
-młodszych kucharzy
Wymagania to chęć do pracy, dyspozycyjność oraz w przypadku zmianowych, doświadczenie. Miejsce zamieszkania najlepiej Powiat Rycki.
Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy w młodym zgranym zespole. Stawki i godziny pracy do omówienia indywidualnie po dniu próbnym.
CV proszę wysłać w WP na adres.
Więcej informacji pod numerem 537 972 299″

Kto chętny?

Wyspa Wisła
ul. Rekreacyjna 1
08-540 Stężyca
t:81 460 89 98


>>> Bądź na bieżąco, dołącz do„Ligue des Gourmands” lub dodaj nas na facebooku / instagramie

Robert | WTF

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?