Jazz nad Bugiem czyli „Zaściankowe Granie”

Dwie, dwie i pół (w zależności od ilości użytkowników drogi) godziny prostej jak drut trasy na wschód i jesteście w innym świecie. Od pierwszej minuty możecie wyluzować i oddać się w ręce serdecznych Gospodarzy. W Zaścianku zapowiada się kolejny, ciekawy weekend!

Mieliśmy spore wyrzuty sumienia, że nie zachęciliśmy Was jeszcze bardziej do udziału w warsztatach szparagowych w Dworze Zaścianek, ponieważ był to jeden z lepszych/ciekawszych wyjazdowych warsztatów, w jakich wzięliśmy udział, szczególnie biorąc pod uwagę relację ceny do jakości.
Jakbyście chcieli rzucić okiem to -> TU znajdziecie galerię zdjęć z wyjazdu.
Teraz zapowiada się weekend muzyczny.
„W sobotę 24 sierpnia odbędzie się III edycja imprezy jazzowej „Zaściankowe Granie”. Wydarzenie organizowane jest przez Dwór Zaścianek nad Bugiem. W tym roku głównym punktem programu będzie występ znakomitej wokalistki- Danuty Błażejczyk oraz Mike`a Russela – amerykańskiego gitarzysty, wokalisty i kompozytora oraz założyciela Walter Forest, która w latach 70. współpracowała z Andy`m Warholem. Tradycyjnie zagra też Jazz Trio – zespół, który od wielu lat promuje muzykę jazzową na Podlasiu, a jako suport zaprezentuje się jeden z regionalnych zespołów nurtu jazzowego.  Dodatkową atrakcją imprezy będą wystawy prac malarskich Staniasława Baja oraz fotograficznych grupy Magia Podlasia. 
 „Zaściankowe Granie” to impreza o charakterze kameralnym. Koncerty będą miały miejsce na tarasie Dworu, gdzie goście w nadbużańskim otoczeniu będą mogli rozkoszować się muzyką przy lampce dobrego wina.
2 noclegi ze śniadaniami
2 podwieczorki
2 obiadokolacje
Kuchnia polska na bazie eko- produktów
Boisko do siatkówki, badmintona
Basen zew. 30m2
Plac zabaw dla dzieci 
Gry ogrodowe
Kino domowe
Dostęp do Internetu 
Cena:
390zł – os. dorosła
200 zł  – dzieci od 4 do 12 lat
Dzieci do 4 lat – gratis (w łóżku z rodzicami) dostawka – 100zł
*W trakcie imprezy rozlosujemy 20 biletów na koncert Voo Voo, który odbędzie się 30.08 w Stadninie Koni Arabskich w Janowie Podlaskim!”
 
Jak wspomnieliśmy we wstępie, możecie śmiało oddać się w ręce Gospodarzy, wyluzować, cieszyć wyśmienitym, aromatycznym, naturalnym i pomysłowym jedzeniem… totalne oderwanie i relax:>
A! Możecie też zrobić zapas zaściankowych specjałów i zabrać je ze sobą do domu.

Polecamy i pozdrawiamy!

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?