HOPITO Craft Beer ? & Pizza ?

? i ? w centrum Warszawy?.

Po 3 latach od startu, browar z Ostrołęki postanowił utworzyć przyczółek w Warszawie, serwując nam przy tym neapolitańską pizzę w dobrym wydaniu?
Kluczowe składniki sprowadzają z Włoch nie idąc na kompromisy, tak samo zresztą, jak przy warzeniu piwa?

Co warzą?
Trochę klasyki, ale tylko trochę
Więcej kreatywnych, nawet eksperymentalnych piw, ale spokojnie, na kranach znajdziecie piwa nie tylko od @browarhopito , ale i od innych, uznanych, kraftowych browarów. Jeśli po czymś eksperymentalnym najdzie Was na pszenicę, tak jak mnie, no problemo, coś się znajdzie.
+ to co w butelkach i puszkach.

Co na pizzy?
Prócz tego, że zawsze będą jakieś sezonowe/kombinowane propozycje, to też kilka klasyków i kilka takich, które przykuło moją uwagę? jak LET’S GO PORK – z suszonym podgardlem, czerwoną cebulą i creme fraiche, czy MANGO DRIFT – z mozzarellą, mango, krewetami i płatkami chillii?. Te i więcej do zobaczenia w galerii zdjęć.
W menu nie tylko pizza, ale to już musicie obczaić na miejscu?‍♂️

Miejsce bardzo łatwo polubić?❤️
luźna atmosfera (wnętrze jak i stoły zdobi grafika, nawiązująca do tego, co znajdziecie na etykietach piw Hopito), dobre piwo, dobra pizza, ogródek, lokalizacja w sercu miasta – czego chcieć więcej??

❤ polub
? skomentuj
? zapisz
? udostępni

Na najlepszą, foodgasmową pizzę dalej będę poginał do @casamiawarszawa ? jak mnie najdzie, ale wśród miejsc, w których pizza jest tylko jedną ze składowych oferty, a nie jej sednem, to miejsce umieszczam wysoko na liście?
Chętnie wrócę, chętnie niedługo, szczególnie, że spacerem mam 10 minut, to i bez auta się obejdzie?

Dzięki za zaproszenie @hopitowarszawa / @warszawskismak i pozdrowienia dla wszystkich spotkanych?

HOPITO Craft Beer ? & Pizza ?
Żurawia 32/34, 00-503 Warszawa
tel: 797 393 282

Robert | WTF

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?