Frankofonia | Smaki Świata

Masz jeszcze siedem dni na stestowanie menu, stworzonych specjalnie na Dni Frankofonii.
Prócz frajdy dla zmysłów i skorzystania z ulotnej oferty, dochodzi jeszcze szansa na nagrody.
„Zbierz 8 punktow i wygraj: bilet Air France do Paryża dla dwojga, weekend dla dwojga w Apartamencie prezydenckim Sofitel Warsaw Victoria, wieczór dla dwojga z kolacją w Teatrze Lido de Paris – Officiel oraz niespodzianki od TV5MONDE i naszych partnerskich restauracji, barów i kawiarni”
info/źródło
frankofoniaZadbano też o część kulturalną/teatralną -> link.
DSC06080Wracając do sedna, czyli jedzenia >tu< znajdziesz pełną informację, z listą restauracji i kawiarni biorących udział w akcji.
Najpełniejsze i najciekawsze propozycje według nas przygotowała warszawska Victoria, Z57 oraz przede wszystkim Burger Kitchen, ze świetnym, wegańskim, bezglutenowym burgerem.

No ok, przyznajmy, profiterole z kremem i solonym karmelem też cieszą;>

Nie wiem jak Ty, ale my lubimy tego „prowokacje”. Prowokacje, które skłaniają Szefów/restauracje do stworzenia czegoś innego, nowego, do wytężenia kreatywności, a do tego ograniczony czas dostępności sprawia, że najpewniej okazja do spróbowania konkretnej potrawy szybko albo w ogóle się nie powtórzy.

Wybierasz się, a może już masz komplet pieczątek?;>

WTF?!

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?