8 faktów o Dining Plaza w Arkadii, czyli co na Ciebie czeka po remoncie?

Zaproszenie do wzięcia udziału w spacerze, po remontowanej części Arkadii, było czymś tak kompletnie innym i nowym od dotychczasowych gastro-wydarzeń, że nawet się nie zastanawialiśmy!

Dining Plaza Arkadia Wizualizacja

Unibail-Rodamco wpadło na świetny pomysł nietypowej konferencji prasowej, przybliżającej zmiany jakie zachodzą w Centrum Handlowym Arkadia, zamiast teorii – praktyka. Poniżej przeczytasz o 8 faktach, które najbardziej zapadły nam w pamięci i rozbudziły naszą wyobraźnię, oraz naszym doświadczeniu z build dining’iem.

#1 Koniec modernizacji będzie miał miejsce w drugiej połowie tego roku.
Do tego czasu sukcesywnie będą „oddawane” kolejne miejsca/restauracje. Finalnie Arkadia zyska 2 tys. mkw.

Plac budowy Dining Plaza Arkadia

#2 Przestrzeń restauracyjna – Dining Plaza, to dużo drewna, zieleni i ciągle modnych miedzianych akcentów. Do tego jeszcze więcej światła dziennego i przeszklone tarasy, które na wizualizacji świetnie wyglądają, czyż nie?

Dining Plaza Arkadia Wizualizacja

#3 Największa powierzchnia trafi w ręce Hana Sushi – 1118 mkw. Hana zaoferuje mix kuchni azjatyckiej.

Hana Sushi Dining Plaza Arkadia Wizualizacja

#4 Pozostałe lokale trafia do Zielonej (kuchnia wegetariańska), Lalki (naleśniki), Starbucksa, Fenicji, Pizzy Hut (w kompletnie nowej odsłonie) oraz w wersji wyspy – Cafe Vicent. Co do dwóch miejsc trwają jeszcze rozmowy.

#5 Nowa strefa otrzyma specjalnego Ambasadora, który wraz z zespołem będzie prowadził warsztaty/pokazy. Który ze znanych Szefów Kuchni weźmie udział w projekcie, to pozostaje sekretem.

Plac budowy Dining Plaza Arkadia


#6
Dining Plaza będzie czynna dłużej niż food court, aż do ostatniego seansu w kinie.


#7
Sama strefa restauracyjna, jak i otoczenie Arkadii, będą jeszcze bardziej prorodzinne, dające szansę wspólnego spędzania czasu, relaxu, zabawy. Cyklistów ucieszy większa ilość stacji rowerowych – klawo by było gdyby i Veturilo pojawiło się pośród nich.

Centrum Handlowe Arkadia wizualizacja zmian

#8 Kluczem wyboru restauratorów, jednym z nich, i po chwili zastanowienia w pełni podzielam to podejście, jest doświadczenie najemcy w obsłudze dużej ilości, specyficznych, wymagających gości. Nie każdy restaurator jest na to gotowy, nawet jeśli serwuje świetne dania.

Na samym końcu naszej nietypowej wycieczki czekała na nas niespodzianka. Był to poczęstunek przygotowany w miejscu, w którym funkcjonował kiedyś  Sphinx, z zachowaniem dbałości o puszczające do nas oko detale, które przypominały nam o placu budowy – nasz build dining.

Więcej zdjęć ze spaceru po budowie:

Dziękujemy Unibail-Rodamco za zaproszenie i nie możemy się doczekać, żeby zestawić zdjęcia z placu budowy, z efektem końcowym.

Dajcie znać w komentarzach, jakie miejsce/restaurację widzielibyście w nowej części, w Dining Plaza Arkadia?
Po więcej szczegółów śmiało kliknij -> tu.

Arkadia Centrum Handlowe
aleja Jana Pawła II 82
Warszawa
22 323 67 67


Bądź na bieżąco, dołącz do„Ligue des Gourmands” lub dodaj nas na facebooku / instagramie

Robert | WTF

Znajdź tu ▫najlepsze jedzenie na mieście? ▫sposoby/miejsca na miejski relax? ▫winne/piwne/kawowe rarytasy? ▫gastro'kulinarne gadżety i wydarzenia?